Apdrošināšanas aģentu saraksts

Nosaukums / Vārds, Uzvārds Reģistrācijas numurs Juridiskā adrese Telefona nr. E-pasta adrese Mājaslapas adrese* Atbildīgā persona Dalībvalsts, kur izplata apdr. Vai ir tiesības saņemt apdrošināšanas prēmiju?
Adamas Insurance, SIA 40103647630 Dārziņu 1. līnija 25A, Rīga, LV-1063 29399359 info@adamas.lv www.balta.lv Karīna Hržčenoviča Latvija
AlfaTours.lv, IK 40002175250 Kuldīgas iela 70-52, Tukums, Tukuma novads, LV-3104, Latvija 26643933 info.alfatours@gmail.com www.alfatours.lv Inna Tērauda Latvija
Andre Motors, SIA 40103997615 Kārļa Ulmaņa gatve 90, Rīga, LV-1046 67408700 inese.melkerte@andremotors.lv www.andremotors.lv Inese Melkerte Latvija
ANTA TA, SIA 40003582056 Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011 29448199 anta-travel@inbox.lv www.balta.lv Andrejs Zvins Latvija
ATLANTIC TRAVEL, SIA 40003692248 Merķeļa iela 5 - 1A, Rīga, LV-1050 67220505 atlantic@atlantic.lv www.atlantic.lv Jūlija Rimļina Latvija
BALTAPRIM, SIA 40103337733 Dauguļu iela 96 - 1, Rīga, LV-1058 26318229 sandra.darzina@inbox.lv www.balta.lv Sandra Dārziņa Latvija
BALTGARANTS, SIA 40103906620 Stabu iela 11 - 14, Rīga, LV-1010 29127048 baltgarants@baltaagents.lv www.balta.lv Jūlija Puškina Latvija
Bitcom Grupa, SIA 40103271893 Alekša iela 7 - 1C, Rīga, LV-1005 27700380 info@bitcom.lv www.bitcom.lv Vadim Semenovskiy Latvija
Centra Aģentūra, SIA 40203141146 Brīvības iela 162 k-2 - 52, Rīga, LV-1012 26320825 centraagentura@baltaagents.lv www.balta.lv Nataļja Puškina Latvija
EL PARTNERI, IK 50002175661 Kaplavas iela 5 - 50, Rīga, LV-1058 26486281 elpartneri@inbox.lv www.balta.lv Edgars Krūklis Latvija
Esfort, SIA 40103897807 Jūrmalas gatve 82 k-2 - 124, Rīga, LV-1029 66154704 info@esfort.lv www.balta.lv Jekaterina Radzinska Latvija
ETG, SIA 40103145298 Brīvības gatve 201, Rīga, LV-1039 67070523 info@elkor.lv www.elkor.lv Nikolajs Mirošņiks Latvija
Eveline, SIA 43603080446 Ezera iela Tālavas, Svitene, Svitenes pag., Rundāles nov., LV-3917 20007433 eveline@baltaagents.lv www.balta.lv Tatjana Liepa Latvija
FinBrok, SIA 40103365864 Valguma iela 35 - 10, Rīga, LV-1048 29697626 finbrok@inbox.lv www.balta.lv Aleksandrs Abašins Latvija
IEVAS BIROJS, SIA 43603047348 Atmodas iela 68 - 77, Jelgava, LV-3007 22030304 ieva@apdrosinam.lv www.balta.lv Ieva Cunska Latvija
Inchcape Motors Latvia, SIA 40003073379 Skanstes iela 4A, Rīga, LV-1013 67828600 madara.stipina@inchcape.lv www.inchcape.lv Madara Stīpiņa Latvija
INDI, SIA 40102013966 Blaumaņa iela 38/40 - 1, Rīga, LV-1011 68226627 indi@indi.lv www.indi.lv Inese Arnautova Latvija
KONSULTANT, SIA 41503004240 Kraujas iela 6, Daugavpils, LV-5401 65428012 pserskis@gmail.com www.balta.lv Pēteris Igaunis Latvija
LAD 1, SIA 50103223791 Marijas iela 9 - 11, Rīga, LV-1050 26077107 info@lad1.lv www.lad1.lv Vasilijs Ivanovs Latvija
LALUNA, SIA 40203128307 Gunāra Astras iela 13, Rīga, LV-1082 26695444 apdrosinasana@psl.lv autolaluna.lv Helēna Koreņevska Latvija
Longo Latvia, AS 40203147079 Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013 66932587 info@longo.lv www.longo.lv Renārs Zapackis Latvija
Luminor Bank AS Latvijas filiāle 40203154352 Skanstes iela 12, Rīga, LV-1013 67171880 info@luminor.lv www.luminor.lv Kristianna Berže Latvija
M4Y, SIA 41203073440 Pulkveža Brieža iela 55, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, Latvija 29208803 m4y@baltaagents.lv www.balta.lv Māris Vikmanis Latvija
Majorīši, SIA 40103943650 "Silziedi", Vālodzes, Stopiņu nov., LV-2130 29206818 majorisi@baltapolise.lv www.balta.lv Aija Majore Latvija
MAKS V, SIA 40003383187 Gustava Zemgala gatve 68 - 4, Rīga, LV-1039 67818686 info@maksv.lv www.maksv.lv Vladimirs Belomoins Latvija
MAKS, SIA 42102004035 Ludviķa iela 7, Liepāja, LV-3401 63435765 maks@maks.lv www.maks.lv Larisa Kuzņecova Latvija
MARI, SIA 41503003137 Viestura iela 25 - 19, Daugavpils, LV-5401 29247110 info@mari.lv www.mari.lv Marina Tugaļeva Latvija
MK TRADE, SIA 40103299982 Buļļu iela 51C, Rīga, LV-1067 67807852 administracija@mktrade.lv www.rdveikals.lv Laila Bermane Latvija
NASTENA.LV, SIA 40002180143 Brīvības iela 148 - 48, Rīga, LV-1012 29160059 anetsan@nastena.lv www.balta.lv Nataļja Žitkeviča Latvija
Premia Select, SIA 40203109490 Krišjāņa Valdemāra iela 32 - 16, Liepāja, LV-3401 29360111 gita.rudakova@gmail.com www.balta.lv Gita Rudakova Latvija
RAINBOW TOURS LATVIA, SIA 40003941371 Gaigalas iela 23B - 61, Rīga, LV-1016 67430255 info@rainbow-tours-latvia.lv www.rainbow-tours-latvia.lv Olga Bārenīte Latvija
RILAD, SIA 40003644515 Jūrkalnes iela 87 - 31, Rīga, LV-1029 22843060 info@1travel.lv www.1travel.lv Margarita Šalajeva Latvija
Strend.lv, SIA 40203091095 Merķeļa iela 3 - 2A, Rīga, LV-1050 67220495 info@strend.lv www.strend.lv Sergejs Akmentiņš Latvija
TAVEX, SIA 40003585673 Elizabetes iela 21A - 103, Rīga, LV-1010 67205533 tavex@tavex.lv www.tavex.lv Viktorija Gorčakova Latvija
Tele2, SIA 40003272854 Dēļu iela 5, Rīga, LV-1004 67060796 tele2@tele2.lv www.tele2.lv Zemgus Eglītis Latvija
TE-RE, SIA 40103112282 Ziepniekkalna iela 64 k-1 - 37, Rīga, LV-1076 26107000 te-re@groupe.lv www.balta.lv Arina Roždestvenska Latvija
Transporta aģentūra IRBE LNK, SIA 40003130614 Blaumaņa iela 6 - 1C, Rīga, LV-1011 66116658 info@irbe.lv www.irbe.lv Aleksandrs Meļņiks Latvija
TŪRISMA AĢENTŪRA "LAGŪNA", SIA 40002028113 Elizabetes iela 2 - 500, Rīga, LV-1010 67283399 info@laguna-travel.lv www.balta.lv Lilija Vrubļevska Latvija
UNIPOL, SIA 42403043096 "Dārzmala 8", Staroščiki, Griškānu pag., Rēzeknes nov., LV-4601 29414121 unipolinfo@inbox.lv www.balta.lv Vera Vindače Latvija
VLISSA, SIA 40003081770 Turgeņeva iela 16, Rīga, LV-1050 67226637 info@vlissa.lv www.vlissa.lv Ivans Bartušs Latvija
Agita Briede 26538639 agita.briede@baltaagents.lv www.balta.lv Agita Briede Latvija
Aiva Grudule 29256109 aiva.grudule@baltaagents.lv www.balta.lv Aiva Grudule Latvija
Aivars Būka 26250782 aivars.buka@baltaagents.lv www.balta.lv Aivars Būka Latvija
Anastasija Znotiņa 29345867 anastasija.znotina@baltaagents.lv www.balta.lv Anastasija Znotiņa Latvija
Anita Laimiņa 28620353 anita.laimina@baltaagents.lv www.balta.lv Anita Laimiņa Latvija
Anita Lāce 26591590 anita.lace@baltaagents.lv www.balta.lv Anita Lāce Latvija
Anita Sļesareva 29243341 anita.slesareva@baltaagents.lv www.balta.lv Anita Sļesareva Latvija
Asnate Avotiņa 28220525 asnate.avotina@baltaagents.lv www.balta.lv Asnate Avotiņa Latvija
Audrone Baumane 29234749 audrone.baumane@baltaagents.lv www.balta.lv Audrone Baumane Latvija
Dace Klabere 29913881 dace.klabere@baltaagents.lv www.balta.lv Dace Klabere Latvija
Dace Pole 24223349 dace.pole@baltaagents.lv www.balta.lv Dace Pole Latvija
Daiga Karlsone 26006539 daiga.karlsone@baltaagents.lv www.balta.lv Daiga Karlsone Latvija
Daina Rudzīte 29822550 daina.rudzite@baltaagents.lv www.balta.lv Daina Rudzīte Latvija
Dana Lejasmeijere 29441076 dana.lejasmeijere@baltaagents.lv www.balta.lv Dana Lejasmeijere Latvija
Dzintra Mačulāne 29406426 dzintra.maculane@baltaagents.lv www.balta.lv Dzintra Mačulāne Latvija
Elita Linde 26545909 elita.linde@baltaagents.lv www.balta.lv Elita Linde Latvija
Evija Imuna-Velde 28751228 evija.imuna-velde@baltaagents.lv www.balta.lv Evija Imuna-Velde Latvija
Gita Rāte 26308151 gita.rate@baltaagents.lv www.balta.lv Gita Rāte Latvija
Guntra Romanova 28374166 guntra.romanova@baltaagents.lv www.balta.lv Guntra Romanova Latvija
Ilze Ločmele 28688264 ilze.locmele@baltaagents.lv www.balta.lv Ilze Ločmele Latvija
Ināra Dobulāne 29222080 inara.dobulane@baltaagents.lv www.balta.lv Ināra Dobulāne Latvija
Ināra Rozenfelde 26897301 inara.rozenfelde@baltaagents.lv www.balta.lv Ināra Rozenfelde Latvija
Inese Čerņevska 29493634 inese.cernevska@baltaagents.lv www.balta.lv Inese Čerņevska Latvija
Inese Obodova 29163001 inese.obodova@baltaagents.lv www.balta.lv Inese Obodova Latvija
Ineta Apšinika 28327113 ineta.apsinika@baltaagents.lv www.balta.lv Ineta Apšinika Latvija
Irēna Žuka 26567712 irena.zuka@baltaagents.lv www.balta.lv Irēna Žuka Latvija
Iveta Saliņa 26317975 iveta.salina@baltaagents.lv www.balta.lv Iveta Saliņa Latvija
Kārlis Misa 22470698 karlis.misa@baltaagents.lv www.balta.lv Kārlis Misa Latvija
Laila Kvante 27840992 laila.kvante@baltaagents.lv www.balta.lv Laila Kvante Latvija
Laima Čerepanova 26553270 laima.cerepanova@baltaagents.lv www.balta.lv Laima Čerepanova Latvija
Laimdota Leģe 29451368 laimdota.leģe@baltaagents.lv www.balta.lv Laimdota Leģe Latvija
Larisa Šmidte 25620550 larisa.smidte@baltaagents.lv www.balta.lv Larisa Šmidte Latvija
Liena Blekte 29339975 liena.blekte@baltaagents.lv www.balta.lv Liena Blekte Latvija
Lilita Lokmane 29495311 lilita.lokmane@baltaagents.lv www.balta.lv Lilita Lokmane Latvija
Linda Pļaviņa 26434064 linda.plavina@baltaagents.lv www.balta.lv Linda Pļaviņa Latvija
Līga Ligita Uzule 27848454 liga.ligita.uzule@baltaagents.lv www.balta.lv Līga Ligita Uzule Latvija
Lolita Robežniece 29355424 lolita.robezniece@baltaagents.lv www.balta.lv Lolita Robežniece Latvija
Ludmila Badunova 26817874 ludmila.badunova@baltaagents.lv www.balta.lv Ludmila Badunova Latvija
Ludmila Belozerova 29670679 ludmila.belozerova@baltaagents.lv www.balta.lv Ludmila Belozerova Latvija
Marija Zavadska 28247922 marija.zavadska@baltaagents.lv www.balta.lv Marija Zavadska Latvija
Maruta Skudre 29288597 maruta.skudre@baltaagents.lv www.balta.lv Maruta Skudre Latvija
Māra Groševa 29198563 mara.groseva@baltaagents.lv www.balta.lv Māra Groševa Latvija
Nikolajs Šuksts 26008702 nikolajs.suksts@baltaagents.lv www.balta.lv Nikolajs Šuksts Latvija
Olga Konopļova 29406601 olga.konoplova@baltaagents.lv www.balta.lv Olga Konopļova Latvija
Olga Mihailoviča 26575315 olga.mihailovica@baltaagents.lv www.balta.lv Olga Mihailoviča Latvija
Paula Upelniece 29888752 paula.upelniece@baltaagents.lv www.balta.lv Paula Upelniece Latvija
Ramils Bagirovs 28635787 ramils.bagirovs@baltaagents.lv www.balta.lv Ramils Bagirovs Latvija
Riona Bovkuna 26343065 riona.bovkuna@baltaagents.lv www.balta.lv Riona Bovkuna Latvija
Rita Veselova 26599065 rita.veselova@baltaagents.lv www.balta.lv Rita Veselova Latvija
Silvija Vimba 26442603 silvija.vimba@baltaagents.lv www.balta.lv Silvija Vimba Latvija
Solveiga Stāvere 26655243 solveiga.stavere@baltaagents.lv www.balta.lv Solveiga Stāvere Latvija
Solvita Tijone 63923685 solvita.tijone@baltaagents.lv www.balta.lv Solvita Tijone Latvija
Svetlana Mika 26758396 svetlana.mika@baltaagents.lv www.balta.lv Svetlana Mika Latvija
Tatjana Poikāne 26164808 tatjana.poikane@baltaagents.lv www.balta.lv Tatjana Poikāne Latvija
Tatjana Polagaja 29966779 tatjana.polagaja@baltaagents.lv www.balta.lv Tatjana Polagaja Latvija
Uģis Plikgalvis 29284582 ugis.plikgalvis@baltaagents.lv www.balta.lv Uģis Plikgalvis Latvija
Valdis Krauze 29475568 valdis.krauze@baltaagents.lv www.balta.lv Valdis Krauze Latvija
Vera Rozenberga 28453707 vera.rozenberga@baltaagents.lv www.balta.lv Vera Rozenberga Latvija
Vizma Štraumane 28356181 vizma.straumane@baltaagents.lv www.balta.lv Vizma Štraumane Latvija
Zinaida Šauklite 26646261 zinaida.sauklite@baltaagents.lv www.balta.lv Zinaida Šauklite Latvija
Zinaida Vīlipa 28348179 zinaida.vilipa@baltaagents.lv www.balta.lv Zinaida Vīlipa Latvija
* Mājaslapa, kurā pieejams aģenta saraksts ar apdrošināšanā tieši iesaistītajiem darbiniekiem, kuri izplata apdrošināšanu ārpus biroja